Trendy dizajnu matnej manikúry 2019 - nové nápady a techniky

Ak si chcete vytvoriť krásny obrázok, ktorý bude vyzerať bohatý a luxusný - potom by ste sa určite mali zamerať na elegantný matný dizajn manikúry.

Príjemná na dotyk a príjemná pre oči, módna matná manikúra bude úžasnou ozdobou pre vaše nechty akéhokoľvek tvaru a dĺžky.

Okrem toho budú vhodné matné nechty, a to ako pri slávnostnom vzhľade, tak pri každodennom oblečení, čo je veľmi vhodné v rytme života moderných dám.

Nové nápady na nechty ponúkajú matnú manikúru 2019 v rôznych štýloch - od minimalistického po veľkolepý matný dizajn s iskrami.Matná manikúra je vynikajúca vo svetlých a tmavých odtieňoch náterov a tiež moderný neónový matný lak na nechty nenechá nikoho ľahostajným.

Luxusné matné červené, modré, koralové, čokoládové a matné nahé sochy vašich obľúbených pre návrh módnej matnej manikúry.

Módny matný efekt na nechty môžete dosiahnuť niekoľkými spôsobmi - použite hotový matný lak alebo všetko zafixujte matným vrchom, ktorý vašim nechtom dá požadovaný matný efekt.

V každom prípade získate originálnu matnú manikúru vo svojej obľúbenej technike nechtového dizajnu - od nového dizajnu s účinkom prepeličích vajec alebo „slzy jednorožca“ po vašu obľúbenú bundu alebo manikúru Mesiaca v matnom dizajne.

Matná manikúra „slza jednorožca“

Novým trendom manikúry, ktorý je predmetom osobitného záujmu a pozornosti, je model nechtov „slzy jednorožca“, ktorý sa tiež nazýva „tekutý kov“, „ortuť "," spracovanázlato. “V názve a druhoch tohto módneho trendu v dizajne nechtov je veľa variácií a môžete si vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči.Koniec koncov, vytvorenie modernej matnej manikúry s „jednorožcovou slzou“ sa zdá byť celkom jednoduché - stačí si vybrať obľúbený odtieň fólie, pripevniť ju na nakreslené kvapôčky pomocou vrchu, vysušiť ju v lampe a odstrániť fóliu. Získate krásny matný manikúrový dizajn pomocou techniky „jednorožovej slzy“.

Manikúra podľa matného mesiaca

Módnou myšlienkou návrhu matného nechtu je manikúra s otvormi, ktorú navrhli vedúci majstri nechtov v niekoľkých riešeniach.Ako sviatočný matný dizajn manikúry si môžete vytvoriť diery s trblietkami ako „drahé kovy“.Laconic módny matný minimalizmus na nechtoch s dierami, mesačná francúzska bunda a „negatívny priestor“.Určite vyskúšajte trendy matný mesiac s geometrickými tvarmi mesiaca.

Manikúra s matnými kryštálmi

Trblietavé kamienky v módnych nechtových dizajnoch vždy priťahujú nadšený vzhľad.Vynikajúcim riešením bude módna matná manikúra s kryštálmi pixie a kryštálmi Swarovski, ktoré dodajú vašim nechtomom úžasný efekt.Kontrast matnej manikúry a lesku kamienkov bude perfektnou voľbou pre návrh večernej manikúry.Kamienky môžete nechať na nechtoch matným dizajnom rôznymi spôsobmi - hromadne, v rohu nechtíka, v tvare geometrických útvarov a srdiečok.

Matná viacfarebná manikúra

Dodajte hravosti svojmu novému vzhľadu pomocou módneho matu.rôzne odtiene lakov pomôžu s manikúrou.Tento prístup sa stal módnym trendom manikúry, keď majstri vytvárajú viacfarebné vzory na pravej a ľavej strane a tiež používajú niekoľko odtieňov povlaku na nechty v jednom dizajne.Odporúčame vám vyrobiť takú príjemnú matnú manikúru pomocou techniky rozdelenia nechtov na dve polovice a ich zakrytia rôznymi matnými odtieňmi.Pridajte nejaké kryštály a získate originálnu matnú manikúru v módnom dizajne.

Krásne „puntíky“ na matných nechtoch

Myšlienky manikúry s bodkami a puntíkmi vyzerajú vynikajúco a veľmi roztomilo, čo vám umožňuje dať ľahkosť a nenápadnosť každému z vašich vzhľadov.Pôvodná manikúra s matnými puntíkmi s umelými nechtami bude veľmi originálna, ak na výrobu matných nechtov použijete flitry a trblietky.

Novým trendom je manikúra s účinkom prepeličích vajec

Majitelia nechtov v nadchádzajúcej sezóne navrhli veľmi odvážny dizajn manikúry so vzorom podobným vzhľadu prepeličích vajec.Táto technika nechtov je prezentovaná v rôznych nápadoch a štýloch matnej manikúry.Špeciálnu vrstvu, ktorá vám umožní získať módny a požadovaný matný efekt „prepeličích vajec“ na nechty, nájdete u značky Illamasqua.Trendy bude módna matná manikúra s podobným dizajnom v žltej, fialovej, ružovej, béžovej, červenej a zelenej farbe, ktorú je možné bezpečne kombinovať v jednej manikúre.

Matná manikúra s pruhmi z fólie

Fólia na zdobenie nechtov budečíslo jedna z najlepších návrhov nadchádzajúcej sezóny.Pridajte pruhy v striebornom alebo zlatom odtieni a pridajte očarujúce poznámky do pokojného matného dizajnu manikúry.Kombináciou širokých a úzkych pásov fólie na matných nechtoch získate veľmi originálny matný dizajn nechtov.Pruhovaná manikúra sa zmestí takmer do všetkých vašich odevov.

Matná „abstrakcia nechtov“

Na rozdiel od akejkoľvek inej manikúry - nový abstraktný dizajn nechtov, ktorý bude vždy jedinečný.Módne matné nechty s abstraktným dizajnom nechtov budú ďalším trendom dizajnu nechtov pre nadchádzajúcu sezónu 2019.V módnom matnom dizajne nechtov s abstraktnou potlačou sa použijú rôzne kombinácie prúžkov a bodiek, geometrických tvarov, kľukadiel a farebných gradientov.

Údená manikúra s dymovým efektom

Neobvyklou podobou manikúry s matným povrchom možno získať vďaka účinkom dymového nechtu.Trendom nechtového dizajnu bude dôraz na dva prsty, vyrobený s dymovým účinkom na matný povrch nechtov.Na získanie takého dizajnu dymového nechtu budete potrebovať gélovú farbu, gélovú pastu a morené laky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť módnu matnú manikúru s dymovým vzorom.

Matné nechtové umenie s leopardou potlačou

Nail tlače v štýle „animalizmu“ a dravé vzory budú v nadchádzajúcej sezóne hitom módneho nechtového umenia.Novinka koristnícka matná manikúra ponúkaná vo svetlej a pokojnej farbe s dodatočným dekoromkamienky, fólie a iskry.Neil masters navrhujú ozdobiť iba jeden alebo dva prsty leopardom alebo akýmkoľvek iným dravým vzorom, čo dodá matným nechtom ľubovoľnej dĺžky sofistikovanosť.

Matný minimalizmus

Na nechty získate univerzálny a módny dizajn manikúry s lakonickým matným minimalizmom.Môžu to byť pruhy alebo mikrotlače, malé kvetinové motívy a grafika, ktoré vyzerajú zároveň stručne a originálne.Výhodou tohto nechtového dizajnu bude skutočnosť, že v kancelárii môžete nosiť taký módny matný manikúrny „minimalizmus“, a ak je to potrebné, doplňte ho akýmkoľvek oblečením, dokonca aj slávnostným.

Trendy v oblasti matného manikúry 2019: módne novinky a nápady

)